Naam Categorie Website
AC Bloemenlopers Atletiek http://www.stax-ac.be
Artevelderuiters Paardensport http://www.artevelderuiters.be/
Badmintonclub 't Klaverken Badminton
Balletschool An Van den Broeck vzw Dans http://www.balletschool-destelbergen.be
BBC Gent Oost Eagles Basketbal http://www.gentoosteagles.be
BC 't Klaverken Badminton
BC Reinaert Badminton http://www.bcreinaert.be
BC Veerkracht Destelbergen Badminton http://www.veerkracht.podserver.info
BN Wandelverbroedering Wandelen
Bridge Club Heusden Bridge http://www.bridgeclubheusden.be
Curve Bowls De Bloesem Curvebowling
Dance-Revolution Dans http://www.dance-revolution.be
Dansschool iDancity Dans http://www.idancity.be
Dansstudio Chantal Tyncke Dans http://users.skynet.be/bk368824/site/index.html
De Curvebowlers Curvebowling
De Heirwegvrienden Kaarten
De snelle reizigers Duiven
De Snelle Reizigers Duiven https://www.destelbergen.be/www.caf%C3%A9devrienenkring.be
Destelstappers Wandelen
FC Destelbergen Voetbal http://www.fcdestelbergen.be
FC PC Damvallei Voetbal
Fietsclub Admiraal Fietsen http://www.fietsclubadmiraal.be
G&B Allstars Voetbal http://ww.facebook.com/GB-All-Stars
Gentse Rijvereniging Sport http://www.gentserijvereniging.be
GHB Van Theemsche Sport
Haagse Tennishoek Tennis
Haagse Tennishoek Tennis http://www.haagsetennishoek.be
Heirwegvrienden Kaarten
Idancity Dansschool Dans
IN-ZICH-T Yoga http://www.in-zich-t.com
Javaro Stables & Coaching Paardensport https://www.facebook.com/Javaro-173709689688691/
JC Hajime Judo
Kastaars Heusden Volleybal
KFC Heusden Voetbal http://www.kfcheusden.be
MVC VDK Destelbergen Minivoetbal
Okra Eenbeekeinde Petanque
PC Haeseveld Petanque http://www.petanquehaeseveld.be
PC Mistral Petanque http://www.petanquemistral.be
Red Lions Gent Omnisport http://www.redlions.be
Royal Belgian Sailing Club Zeilen http://www.rbsc.be
RV Wellington Paardensport https://www.facebook.com/pg/StalWellington
SK Heusden Fietsen http://www.skheusden.be
Stekbolders De Nieuwe Autobus Stekbolders
Surfclub Heusden Surfen http://www.surfclubheusden.be
TC Flipper Tennis http://www.tcflipper.be
TC Racso Tennis http://www.racso.be
Turnclub Athena Turnen http://www.turnclubathena.be
VBM Heusden Volleybal http://www.vbm-heusden.be
VS Destelbergen Voetbal http://www.vsdestelbergen.be
WTC De Zware Vrienden Destelbergen Fietsen
WTC Destelbergen Sport Fietsen
WTC Gemeentehuistrappers Fietsen http://www.wtcgemeentehuistrappers.be
WTC Heusden Fietsen http://www.wtc-heusden.be
Yoke Yoga http://www.yoke.be
Zeehengelclub ZHC De Schar Vissen