15/01/2018
Op 8 december 2017 ondertekende de Vlaamse minister bevoegd voor onroerend erfgoed, het besluit tot voorlopige bescherming als monument van de Woning Heyvaert, Hellegatstraat 36, 9070 Destelbergen. Het besluit tot voorlopige bescherming en het...
15/01/2018
Na onderzoek bracht het Agentschap Zorg en Gezondheid op 11 januari 2018 het nieuws dat de drijflaag in het Damvalleimeer verdwenen is en het gehalte microcystines lager ligt dan de gezondheidskundige advieswaarde. Het agentschap adviseert om het...
12/01/2018
zondag 21 januarivan 17.00 tot 19.00 u. in en aan de vernieuwde BerghineDendermondesteenweg 4379070 Destelbergen gratis toegang • met drank en hapjes • muzikale opluisteringdoor Vincent Wills • schminkstand van Elfen & Draken
12/01/2018
Tijdens deze infoavond krijg je het volledige stappenplan van het groepsrenovatieproject Wijkwerf Eenbeekeinde haarfijn uitgelegd en kan je je aanmelden voor een eerste gratis vrijblijvend BENOvatie-advies voor je woning. Wanneer: woensdag 21...
12/01/2018
Een grote brand, een overstroming of een stroomonderbreking? Bij een noodsituatie in onze gemeente, willen we jou graag snel verwittigen. Daarom kan onze gemeente vanaf nu gebruik maken van BE-Alert, een nieuw systeem dat je meteen op de hoogte...
11/01/2018
Kruisstraat Als het weer het toelaat, staan vanaf 10 januari de aanleg van de greppels in beton en de verdere aanleg van de wegenis gepland. Gedurende een periode zullen de woningen niet of moeilijk bereikbaar zijn. Planning Maandag 8/1 + dinsdag 9...
04/01/2018
Sinds 1 januari 2018 werd PWA (Plaatselijk Werkgelegenheidsagentschap) omgevormd tot wijk-werken. Dat is een beslissing van de Vlaamse regering en concreet betekent het dat VDAB samen met de nieuwe wijk-werkorganisatie Leie en Schelde dit wijk-...
02/01/2018
Dankzij het project ‘Bewegen Op Verwijzing’ kunnen huisartsen inwoners van Destelbergen met een gezondheidsrisico doorverwijzen naar een bewegen op verwijzing-coach. Die coach helpt de doorverwezen patiënten om meer te bewegen. Meer dan de helft van...
01/01/2018
Vergeet de stedenbouwkundige vergunning en de milieuvergunning. Voortaan kun je ze beide in één keer aanvragen via het Omgevingsloket en spreken we van de omgevingsvergunning. Het Omgevingsloket is een digitale toepassing van de Vlaamse overheid...
01/01/2018
Documentairemaker Elien Spillebeen maakte na het pakkende en bekroonde Backup Butembo opnieuw een beklijvende documentaire. In Beni Files verzamelt ze de getuigenissen van meer dan duizend burgerslachtoffers van een lange reeks geweldadige aanvallen...